Gjest Skrevet 24. september 2009 #1 Skrevet 24. september 2009 Da har vi endelig hatt den store bryllupsfesten, og det gikk som det måtte gå! Det ble helt perfekt! Akkurat slik vi hadde planlagt og jobbet for så lenge! Været var på vår side, naturen, omgivelsene og gjestfriheten som møtte oss gjorde det hele til en romantisk og inkluderende atmosfære. Der alle gjestene følte seg vel og storkoste seg.. Mange forelskede par som reiste hjem fra helgen i Italia med gode minner i bagasjen og noen sommerfugler i magen.. Hvem vet, kanskje vi til og med får noen bryllupsbabyen i familien.. Hi hi hi.. (Jeg vil sååå gjerne bli tante igjen.. - og gjerne liksomtante..) Seremonien i kirken ble personlig og vakker, og jeg må innrømme at jeg felte mange tårer selv når mine aller beste venninner sang Pie Jesu akkapella i kirken.. DET var vakker, stort og følelsesladet! Maten smakte fortreffelig, vinen smakte enda bedre og desserten var den prikken over ien som vi håpte den skulle bli! Kan man forvente mer? Så med et slikt eventyrbryllup, kan det jo ikke bli noe annet enn en lykkelig slutt? ... og så levde de lykkelig, alle sine dager!
Attpåklatten :-)™ Skrevet 24. september 2009 #2 Skrevet 24. september 2009 Åh gratulerer og vel overstått med drømmebryllupet!!! Blir helt rørt av å lese dette jeg:) Romantisk og eventyr! Såklart det blir en lykkelig slutt på eventyret deres:) Håper det blir resultater som du ønsker av en vidunderlig tid i drømmeuken:))))
Gummelillan Skrevet 24. september 2009 #3 Skrevet 24. september 2009 Nesten så jeg sipper bare av å lese om dette jo ;-) Kan levende se det for meg. Nyyyt hvetebrødsdagene og kos deg. Nå kan det jo bare være seier og glede i heimen, he, he
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå