Gå til innhold

Solarium...blir ujevnt brun på ryggen...???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Blir liksom ikke brun på de to "kulene" på overryggen som ligger nedpå solsenga, hvis dere skjønner....

Er dette vanlig?? Tips???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er vanlig, er fordi det er der det trykker tror jeg. Jeg får lettest en hvit runding på baken, men av og til de to på ryggen og :) Har ikke noe annet tips enn å rett og slett snu seg over på magen innimellom.

Skrevet

Litt bedre at det ikke er bare meg da ;-)

Skrevet

Hehe, nei, tror det er sånn. Hadde en venninne som insisterte på at det hjalp å smøre på noe kremgreier der, tinkel eller noe, husker ikke hva det het, de solgte det på brun og blid før. Men tror det eneste som hjelper er å sprelle litt rundt inni der ;)

Skrevet

det skyldes at der blir det mest tyngde og nesten litt "vakuum" der.. altså at det ikke kommer inn noe luft når du ligger i sola! men dersom du ikke sovner (noe jeg pleier gjøre...) så bare flytt litt på deg av og til så slipper du de flekkene!

 

men helt vanlig!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...