Lykkepålandet Skrevet 21. september 2009 #1 Skrevet 21. september 2009 Hvordan synes dere det var? Er det sånn at det er lagt opp spesielt for de som ammer? Jeg ammer ikke lenger. Min baby er 8 mnd nå, er det kurset passende for meg da? Jeg vil gjerne gå på mor og barn kurset siden man kan ha med babyen, blir enklere for meg å følge opp kurset da..
Anonym bruker Skrevet 21. september 2009 #3 Skrevet 21. september 2009 Hei! Har gått på Grete Roede "Ned i vekt"-kurs. Synes det var veldig bra. Her jeg bor finnes det ikke mor og barn kurs, men får tilpasset opplegget etter graviditet, amming osv. Tror mor og barn passer veldig bra for deg siden du kan ta med barnet. Kursopplegget (mat, trim) er det samme for alle kursene, men en får spise flere kalorier pr. dag dersom man ammer. Lyke til!
Lykkepålandet Skrevet 21. september 2009 Forfatter #4 Skrevet 21. september 2009 Jeg klarte ikke vente på svar her så har allerede meldt meg inn. Håper det er et bra kurs. Takk for svar:)
Lykkepålandet Skrevet 21. september 2009 Forfatter #5 Skrevet 21. september 2009 Forresten hvor mange er med på et sånt kurs hver gang? Ser for meg at det blir mye stress og urolig i rommet med alle babyene.
Anonym bruker Skrevet 21. september 2009 #6 Skrevet 21. september 2009 Vi var 14, men det var uten barn... Vet ikke om det er færre med barn. Kan sikkert bli litt urolig ja;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå