M@mm@ til gutt og jente Skrevet 21. september 2009 #1 Skrevet 21. september 2009 Noen reiseglade som vet om det er ok å dra dit på denne tiden.Uten barn tror vi
Patetica fåkksi Skrevet 21. september 2009 #2 Skrevet 21. september 2009 Gran Canaria har ca. samme tempeatur året rundt.
Gjest Skrevet 21. september 2009 #3 Skrevet 21. september 2009 Foreldrene mine er der hvert år i slutten av november. Så og si alltid godt og varmt på den tiden.
camillaj81 Skrevet 21. september 2009 #4 Skrevet 21. september 2009 Helt fantastisk:) Det er det stedet på Gran Canaria med best tempratur. Vært der flere ganger i slutten av oktober og starten på november. Vi skal dir i Januar denne gangen grunnet små barn og flere sier det er helt topp da også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå