Minilille Skrevet 19. september 2009 #1 Skrevet 19. september 2009 ..Både søster og mor og tante har vært plaget med åreknuter.. Og i mitt 3 svangerskap har jeg atså merket stadig mere til de jeg også.. Desverre.. Ble oppfordret til å være flink å kjøpe støttestrømper, og helst hel strømpebukse da det er endel i lysken/innsiden av låret.. Men 800 kr!!? De hadde en til 650 også, men den var visst for tynn og raknet lett på gravide.. Stygge er de,og prisen likeså! ..
olle-bolle Skrevet 20. september 2009 #2 Skrevet 20. september 2009 Jeg kjøpte kompresjonstrømper i sommer. Stay-ups. De kostet 1000,- Men de er verdt hver krone! Veldig gode å ha på og jeg kan kjenne at de virker! Kjøpte mine hos bandagist.
Candy girrrl Skrevet 20. september 2009 #3 Skrevet 20. september 2009 Oi, ja det var dyrt. Synd man ikke får dekket sånt.. Ser jeg burde kjøpt noe sånt nå jeg og. Men surt å bruke så mye penger når jeg bare har noen dager igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå