Dolly ønsker seg 3 ☆ Skrevet 18. september 2009 #1 Skrevet 18. september 2009 Jeg opplevde for første gang i går kveld på jobb at jeg ble litt kvalm og fikk antydninger til mensmurringer. Litt sånn nedover lårene og nederst i magen. Litt igjen i dag, kommer ikke noe tak eller økt kynner aktivitet. Dette er min andre og kan ikke helt huske om jeg hadde det slik første gang. Begynner jo selvsagt å tenke litt og lurer på om flere har det sånn. Føler ikke det er sånn at jeg bør ringe føden etc for som sagt ikke noe tak eller masse kynnere. Bare sånn svak murring innemellom. Er ikke det litt tidlig liksom å kjenne noe sånt? Setter pris på svar!
Kongeørna Skrevet 18. september 2009 #2 Skrevet 18. september 2009 Ja, hadde en runde i uke 28, og en nå i 33/34. Det ble rytmiske menstruasjonssmerter ca hvert 5.minutt. Ble lagt inn begge gangene, og fikk bricanyl som virker avslappende på livmor (bl.a). sist gang hadde jeg i tillegg moden mormunn, og en viss åpning. Det har liksom ikke stoppet helt opp, men intensiteten er mindre. Jeg velger derfor å se an litt. I tillegg har babyen lagt seg langt nede i magen. Uansett skal jeg føde i uke 38, så bare hun holder seg inne et par uker til, er det bra. Får ikke føde på "mitt" sykehus før etter uke 35. Jeg ville nok tatt en telefon til føden, var jeg deg.
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 18. september 2009 #3 Skrevet 18. september 2009 Jeg fikk ganske vonde og regelmessige kynnere da jeg var i uke 33. Men det gav seg, og har ikke kjent noe til det siden. Begynner å kjenne litt mer der nede nå. Er 37+1.
Dolly ønsker seg 3 ☆ Skrevet 18. september 2009 Forfatter #4 Skrevet 18. september 2009 hm.. ja får se det an litt. Lurer på om snuppa kan ha snudd seg for synes jeg kjenner igjen den rare følelsen av bein mot bein, regner med det er hodet i bekkenet eller noe. ja, ja sålenge det ikke sterke kynnere etc så er det vel kanskje bare litt modning på gang. Får heller kontakte føden hvis det begynner å komme oftere eller i tak.
en fin gutt og et lite + på cb Skrevet 18. september 2009 #5 Skrevet 18. september 2009 har også hatt perioder med mensmurringer.. de siste ukene. er i uke 35 nå. har ikke hatt reglemessige kynnere eller rier. har et barn fra før. kan heller ikke huske at jeg hadde mensmurringer så tidlig. hadde det da den siste uka før fødselen starta.. snakket med jordmor om dette. så lenge det ikke var regelmessige kynnere, så mente hun at det var modning. men er man usikker så ringer man føden!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå