☠Diamanda Galas☠ Skrevet 18. september 2009 #1 Skrevet 18. september 2009 hei;-) sambo har etterlatt pc'en hjemme idag;-)...kanskje glemt den... sigurd har blitt litt mer krevende om kvelden, så jeg har ikke så god tid til sitte her inne mer;-/ han er myyye mer våken nå, og det er koselig så lenge han er fornøyd;) hvordan går det med deg? noe på gang???
☆chiquita☆ Skrevet 18. september 2009 #2 Skrevet 18. september 2009 Hei! Har kikket litt etter deg! Jeg har jo foreløpig GOD tid forann pcèn på kveldene:) Så koselig når de er våkne og fornøyde. Det må virkelig bare nytes! Gleder meg veldig til jeg kommer dit. Har ikke skjedd noe action hern enda, så håper kanske i løpet av helga, men har fått time på sykehuset til mandag. SÅ da får jeg vel kanskje vite åssen jeg ligger ann. Håper de værste nettene med kynnere har gitt litt åpning, så fødselen kan gå litt kjappere:) Ha en god helg!
☠Diamanda Galas☠ Skrevet 18. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 18. september 2009 heisann;-) Hermine storkoser seg inne i magen, men snart må hun uansett ut;-) har vært ute å trillet i det fine været, og møtt en kollega/venninne til lunsj...og sigurd har sovet nesten hele dagen! sambo har heldigvis frihelg, så nå skal vi kose oss sammen i helgen hele familien;-) håper også kynnerne dine ikke har vært bortkasta, og at du får en drømmefødsel;-) er fortsatt litt øm i såret etter ks, men det går bedre og bedre(men skjønner ikke at noen velger ks pga fødselsangst) tvi tvi for at det skjer noe i løpet av helga;-)du får ha masse sex(om du orker) og spise sterk mat!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå