Anonym bruker Skrevet 15. september 2009 #1 Skrevet 15. september 2009 Hvor mye gikk dere ned i vekt på de åtte ukene ? Ned i vekt kurs basic
Anonym bruker Skrevet 15. september 2009 #2 Skrevet 15. september 2009 Seriøst, så trenger jeg ikke noe kurs for å vite hva som skal til for at jeg skal ned i vekt. Det er jo enkel utregning.. JA, jeg er kanskje spydig nå, men jeg er i et irriterende humør i dag.
Anonym bruker Skrevet 15. september 2009 #3 Skrevet 15. september 2009 hehe jada vet det jeg også , men har nå forsøkt i 3 år og jeg står på det samme, altfor lav selvdisiplin og vil gå på GR for oppfølingen og veiing.. (tipper du ikke er særlig overvektig ?) HI
Anonym bruker Skrevet 15. september 2009 #4 Skrevet 15. september 2009 Jodda, noe. Det er også nettopp derfor jeg er litt lett- irritert i dag. *grrr* Jeg VET det bare er å komme seg på trening, spise mindre, spise riktig, men hadde jeg brukt penger på kurs, så hadde jeg bare irritert meg enda mer.
Anonym bruker Skrevet 15. september 2009 #5 Skrevet 15. september 2009 Ja men jeg tenker at jeg MÅ hvis jeg skal veies ver uke, litt pinelig hvis vekten står stille. Vekten blir jo offentliggjort sammen med de andre, etter som jeg fortår,eller iallfall hvor mye man har gått ned.... Ikke så overvektig jeg heller, men det er de 5 -6 forbaska kg:
Anonym bruker Skrevet 15. september 2009 #6 Skrevet 15. september 2009 Ja, det er samme her. De sitter med lynlim! Rundt magan! *grrr igjen* Det er kanskje lettere med en kontroll, men jeg har ikke råd til det heller..
Anonym bruker Skrevet 15. september 2009 #7 Skrevet 15. september 2009 ikke jeg heller egnetlig, men må bare prioritere. det blir litt mindre til mat denne mnd da ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå