Gjest ->>- Skrevet 15. september 2009 #1 Skrevet 15. september 2009 er det kollektive hurpemoduset på anonym- og skravle en tilfeldighet, eller har vi faktisk nå fått samkjørte sykluser? Litt skremmende, egentlig.
Patetica fåkksi Skrevet 15. september 2009 #3 Skrevet 15. september 2009 Jeg leste en gang i Starlet at det slett ikke er uvanlig at venninner med samme aktivitet får tantebesøk samtidig. Men jeg er hurpe hele tiden, dessuten har jeg klussa no så inn i helvete med p-pillene de siste to ukene at jeg vurderer å finne en bagatell, skrive et innlegg om det og deretter praktisere den gode gamle sex-nekten i tre uker så vi tre ikke plutselig blir fire.
Patetica fåkksi Skrevet 15. september 2009 #4 Skrevet 15. september 2009 *rekker opp hånda* -Finne en bagatell = noe mannen gjør feil.
Gjest Lykkeliten2 Skrevet 16. september 2009 #5 Skrevet 16. september 2009 bare til aa skrive et "er jeg gravid?" innlegg det.. eller om noen kan "se" hvor bilnoeklene dine er
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå