Gå til innhold

Når fikk dere negtaiv gravitest etter SA/MA?


Carasnella

Anbefalte innlegg

Skrevet

En uke siden jeg hadde en SA (fikk det bekreftet på sykehuset) og jeg får enda knallpositive graviditetstester. Hadde jo trodd den i hvertfall skulle bli litt svakere, om den ikke ble helt negativ.

 

Hva er deres erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg var 6 uker, testet positiv 4 dager etter og negativ 5 dager etter.

Skrevet

Om du ser litt lenger ned på et innlegg ang HCG, så får du flere svar. Altså vil ikke en gravitest slå ut dersom man har hcg på mer enn 25.

se der, spørsmålet er anderledes, men samme svar:)

Skrevet

Hadde positiv test fortsatt tre uker etter, ventet så en uke til, og fire uker etter var den negativ. Men jeg mistet i uke 14. Har hørt det kan ta fem uker til man får negativ test, men ville ikke tro det tar så lang tid når du mistet i uke 6.

Skrevet

Hei Caffe!

 

Så trist at du mistet. Vi er mange "i samme båt", men det blir en fattig trøst akkurat nå.

 

Selv hadde jeg en utskrapning etter MA da jeg var 9+0. Jeg tok en graviditetstest tre uker senere og da var testen negativ = HcG var ute av kroppen igjen.

 

Ta vare på deg selv!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...