Treningsmamma har født ♥ Skrevet 14. september 2009 #1 Skrevet 14. september 2009 Har så lyst til å ta historie men med full jobb har jeg ingen annen mulighet enn å ta det som nettstudie. Er veldig flink til å planlegge og strukturer meg så er ikke redd for det- men lurer på hva jeg kan forvente meg av et slikt studie. Noen med råd?
Gjest Sekretøsa Skrevet 14. september 2009 #2 Skrevet 14. september 2009 Japp. Jeg har tatt helseservicefag på nki, fungerte helt supert. Tok det på 3 mnd og fikk fantasisk gode karakterer... nå skal jeg liksom være i gang med studiekompetanse, men no way in hell om jeg får det til... Hehe Så vet ikke om det var noe til hjelp, men altså, fikk det til i fjor! ) Men som du sier, så er du flink til å planlegge, og da tror jeg mye er gjort. Man får masse hjelp om man ønsker det, eller man tar det bare på egenhånd
Halepadde Skrevet 14. september 2009 #3 Skrevet 14. september 2009 Jeg studerer også ved hjelp av nki. Veldig fornøyd.. Du har "klassekamerater" som har kommet like langt som deg selv som du kan kontakte for hjelp/veiledning/samarbeid.... Lærerene er kjappe til å svare på henvendelser og følger bra opp underveis i studiet! Bare å sette i gang:)
meg & to små vampyrer Skrevet 14. september 2009 #4 Skrevet 14. september 2009 Jeg tok 15 studiepoeng nettbasert forrige semester. Det går bra det. Man kan sende mail til forelesere/lærere om man lurer på noe + diskutere med klassekamerater på nettet (fronter for min høgskole). Og om man da har litt disiplin, så går det helt fint.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå