EnJente_m_2Jenter Skrevet 13. september 2009 #1 Skrevet 13. september 2009 I uke 26+5 lå jeg på 25 I uke 31+1 lå jeg på 30 I uke 35+0 lå jeg på 32 Er dette synkende ? På grafen lå jeg akkurat et hakk/punkt over den røde linjen helt til nå i uke 35+0, da havnet jeg akkurat på den røde. Har isåfall mitt symfyse mål sunket ? Noen som vet ? Barnet mitt lå i seteleie sist de sjekket, det kan jo kanskje ha noe å si ?
sajah Skrevet 13. september 2009 #2 Skrevet 13. september 2009 mitt mål har logge på streken alle gangene jeg har vært på kontroll, men sist gang( uke 32) var den pluttselig helt nede på kanten av det grønne. så var på ekstra kontroll i uke 34 og da var den på streken ijenn. og på kontrollen i uke 32 da d hadde synket så velldig hadde barnet lakt seg fra tverrleie til nå å ligge med hode ned.
EnJente_m_2Jenter Skrevet 13. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 13. september 2009 Ah okei, takk ! Da kan det jo være litt derfor min har sunket, siden min ligger i seteleie
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå