Gå til innhold

Mulig et litt rart spørsmål, men..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når min 2 mnd gamle baby sover ute på dagtid har jeg på han jakke og lue. Det begynner jo å bli ganske kaldt. Bytter på om han har dyne eller teppe, alt ettersom det er sol eller ikke..

Men på natta har han bare pysj eller body og strømpebukse. Og det er jo minst like kaldt på soverommet på natta, siden vinduet står oppe.

 

Trenger han mer klær på om natta? Hva gjør dere andre som har vinduet oppe? På natta har han dyne, og saueskinn.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres litt mye ut med jakke, lue og dyne!

Mange som pakker på barna sine altfor mye.

Soverommet skal helst være kjølig, men med både saueskinn og dyne blir det jo varmt uansett, så ville absolutt ikke kledd på han mer enn vanlig pysj.

Skrevet

Fikk beskjed på hs at han må ha jakke når det er under 20 rader..

Men ikke vet jeg. Man finner vel ut av ting etter hvert, men satt bare og tenkte over at det er jo like kaldt på soverommet om natta som det er ute. Og da har han jakke.. Og lue..

Hmmm... Og armene hans er jo alltid over dyna :-)

Skrevet

Sjekk barnet i nakken om du tror du har pakka på det mye klær. Om barnet svetter der, har barnet det for varmt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...