Gå til innhold

Hull i ørene 4 år


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vår datter på 4 år vil nå ha hull i ørene, og maser fælt om det fortden. Vi har bestilt time, men er veldig usikker på om hun kommer tl å gjennomføre begge hullene (salongen har bare en skyter, så må ta ett om gangen).

Har forklart henne at dette gjør vondt, men det endrer ikke motvasjonen hennes, ser det ut til. Hun ser at det gjør ingenting, fordi hun virkelig ønsker seg dette.

Det er en jente på 5 i avdelingen hennes i barnehagen som har hull i ørene, og etter de ble kjent, så har dette vært et stort ønske.

 

Det er sikkert mange forskjellige meninger om dette men barn og hull i ørene. Jeg for min del har sagt at hun skal få bestemme selv den dagen hun vil ha hull. Jeg husker selv jeg masa fælt fra jeg var 5-6 år om hull, men mamma var beinhard. Ingen hull før du er ti, takk :)

 

Så nå gjenstår det å se da, om hun tar i begge eller velger å gå ut av salongen etter ett :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...