bergen81 Skrevet 7. september 2009 #1 Skrevet 7. september 2009 Jeg er SÅ lei altså! Det krever jo sin kvinne å komme seg opp på to bein med heftig bekkenløsning og nesten kontinuerlige kynnere, vralte seg inn på badet, få ned buksen og trusen, vagle seg nedpå toalettet for å vente på at trykket endelig skal lette, og så kommer det TRE dråper? Hva er det vitsen med da?? Blir like irritert hver gang, hehe.. Kjennes virkelig ut som blæren er helt på bristepunktet, men det er nok bare småen som har rigget seg til i nærheten av den og lurer meg til å tro at jeg må på do hele tiden. Blir jo overlykkelig de gangene jeg faktisk SKAL på do, da føles ikke alt strevet like bortkastet;-) Åh, godt å få det ut, mannen er på nattevakt, så da fikk dere kveldens utblåsning i stedet:)
Mnn82 Skrevet 7. september 2009 #2 Skrevet 7. september 2009 Hehe...her må jeg bare undertegne! Har det helt likt, men er i uke 38 og fokuserer på at jeg snart har en baby og blæren min blir min igjen... ;-)
Kongeørna Skrevet 7. september 2009 #3 Skrevet 7. september 2009 JEG VEEEEEEEEEEEET!!! Gleder meg sinnsykt til at jeg skal tisse sammenhengende leeenge, mens det splasher i do, og trykket på bæra forsvinner.... Dette er jo bare tull! Nesten det jeg savner mest er å tisse masse, til jeg kjenner meg helt tom. Utrolig!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå