Reflexia Skrevet 7. september 2009 #1 Skrevet 7. september 2009 de svirrer rundt og er så ekle..har tatt ut all søppel og vært nøye med å pakke inn maten,men de er her og blir fler og fler....'what to do?
Gjest Skrevet 7. september 2009 #2 Skrevet 7. september 2009 Leste nettopp et tips om epleedikk og zalo i et glass stående på benken. Har aldri prøvd det selv.
Gjest Skrevet 7. september 2009 #4 Skrevet 7. september 2009 Jeg har hatt hell med eddik og zalo, røres lett sammen, pass på å ikke få skum. Noen dager så var de borte (les: druknet). Men så var jeg tom for eddik og brukte litt rødvinseddik i stedet og jeg hadde massegrav på 15 minutter. SYKT hvor fort det gikk.
Reflexia Skrevet 7. september 2009 Forfatter #5 Skrevet 7. september 2009 ok ,da får jeg prøve det!!! for det er ekkelt!!!!!!! gjør hva som helst for å bli kvitt de...men kommer det eddiklukt i hele huset da eller? og hvor mye skal jeg bruke?
olla Skrevet 7. september 2009 #6 Skrevet 7. september 2009 jeg brukte bare litt i en skål, ikke så fryktelig mye. Og det luktet litt på kjøkkenet, men ikke i hele huset, nei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå