kamillaen Skrevet 6. september 2009 #1 Skrevet 6. september 2009 Har vond hals og dunkende hode! Ikke feber,men slapp i kroppen.. Eller bare se ann hvordan formen blir de neste dagene? Er 37 uker idag! Orker ikke tanken på noe influensa etter ett ganske så slitsomt svangerskap,men er jo litt redd en må ha tamiflu om det skulle være noe svineri! Er jo utrolig myeannet ute å går så tviler jo på det er svineinfluensa da. men vil jo være på den sikre siden!
♥ Vinterbarnet ♥ Skrevet 6. september 2009 #2 Skrevet 6. september 2009 Det er bedre med en telefon for mye enn en for lite. Hørte de i skaranken når jeg var til legen her om dagen, at hvis du ikke hadde høy feber og vondt i hele kroppen, var det ikke svineinfluensa. Men skjønner godt du er bekymra. Kanskje du blir beroliget hvis du tar en telefon. Riktig god bedring. Håper det går bra med deg:-)
kamillaen Skrevet 6. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 6. september 2009 Ja sant det:) Kanskje jeg skal ta en tlf da! Noe herk med sånn influensa greier altså! men er jo ikke til å unngå. Har brukt antibac fler ganger om dagen i fler måneder og tatt alle forhåndregler,menmen! Tusen takk for det=)
4blir5 Skrevet 6. september 2009 #4 Skrevet 6. september 2009 Tror du kan ta det med ro, har du ikke feber har du ikke influensa. Husk at det forkjølelse ute og går, det setter deg litt ut av spill det og, med influensa derimot blir man skikkelig slakk! God bedring til deg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå