Gå til innhold

Har kjøpt 100 eggløsningstester....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Håper jeg slipper å bruke alle....

Noen prøvere som har erfaring med dette?? Blitt klaff med tester???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

her skal det knulles skjønner jeg. hiiiiihaaaa

Skrevet

Brukte eggløsningstester flere sykluser uten at det klaffet. Har også veldige tydelige tegn på eggløsning, så ingen til om at den var.

Den syklusen jeg endelig ble gravid, brukte jeg ikke eggløsningstester.

 

Det er altså ingen garanti for at man blir gravid samme hvor mange eggløsningstester man tar.

Skrevet

EL-tester øker sjansen siden man da vet når man har EL. Men de er ingen garanti. Her klaffet det med EL-test.

Skrevet

Prøvde seks mnd uten klaff sist.Startet så med tester, andre måned ble det klaff. Du har kanskje tatt vel hardt i med 100 tester, trenger bare fem seks stk i hver syklus:) Men du kan i allefall bruke noen av dem som billig graviditetstest.

Skrevet

Jeg brukte eggløsningstester og også jeg kjøpte inn mange! Har mange igjen for å si det sånn, he he! Funker veldig greit om en ikke har helt regelmessig syklus, sånn som meg.

 

Jeg testet morgen og ettermiddag mens jeg gikk på pergo. Her skulle el oppdages ja!

 

Noen synes de er vanskelige å tolke, men det er jo egentlig plankekjøring. :-P

 

Når teststreken begynte å bli sterkere, så satte vi inn ekstra innsats på sengefronten fram til testen var positiv (i to dager) og så negativ igjen.

 

Ble gravid jeg :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...