Gå til innhold

UL i går!! :-) og der lå de en flott liten...


Anbefalte innlegg

Skrevet

GUTT!!! :-) Storesøster ble kjempe gla!! Så klar vi også!! Herlig følelse å se hvordan han lå der inne og sprellet!! :-)

 

Terminen ble flyttet til 3 februar!! :-) Hadde tidligere mens termin 5 feb, tidlig ul 31 januar. Så midt i mellom er fint!! :-)

 

Ha en super helg alle gravide kvinnet!! :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer :D Vi skal på UL på mandag, er skikkelig spent! :) Har termin den 7. februar, så er spent på om den blir flyttet framover eller tilbake :)

Skrevet

dere har masse å glede dere til!!! :-) det er fantastisk deilig å se den lille ligge der å sprelle!! :-)

 

Lykke til!!

Skrevet

Å, gratulerer!! Nå har dere mye å glede dere til!

Har to gutter selv:)

Skrevet

Samme som oss det ;) Var også på ul i går og får en gutt, som forøvring skal hete Leon ;) Hadde opprinnelig tremin 6 feb. å ble flyttet til 3 feb. :)

Skrevet

:-) Blir spennede å se hvem av guttene som kommer først!! :-) Har ikke kommet fram til noe navn enda! :-) I tenke boksen..... trenger et internasjonalt navn, da jeg har en internasjonal familie!! :-) ( Engelsk/ Spansk talende)

 

Han var så nydelig der han lå... Det var ingen tivl... han viste seg frem flere ganger!! Hehehe

Skrevet

Hei

 

Vi var på UL på torsdag, vi venter også en gutt :-)

Og har termin 3. februar.

 

Skrevet

Gratulerer til deg også!! :-)

 

Har laget en ny termin liste på februar 2010, med redigert for ul termin!! Blir spennede dette å se hvor mange vi blir og ikke minst: Når guttene våre kommer ut!! :-)

 

Håper formen er bra, og god helg!!

Skrevet

Gratulerer så masse masse :) Vi var på ultralyd på torsdag og vi venter en JENTE :D Kjempegøy!! En fantastisk herlig opplevelse å få se den lille jenta vår :)

 

Terminen min ble også flyttet til 3 februar, hadde menstermin 6 februar :) Så nå er terminen på samme dag som bursdagen til pappaen :)

Skrevet

hurra!!! Og gratulerer så masse med gutten i magen. Februar er en super måned å få baby på! Da er våren i annmarsj! Gratulerer så mye til storesøster og dere.

 

Og god helg tilbake.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...