Nea_26.09.09 Skrevet 4. september 2009 #1 Skrevet 4. september 2009 Har så sinnsyke vonde kynnere.. kommer så fort jeg rører på meg eller sitter litt for lenge... er ikke noe varighet på dem egentlig men føles ut som om ungen skal sprenge seg ut der nede.. er 37+1..
misscelia Skrevet 5. september 2009 #2 Skrevet 5. september 2009 opp å gå litt, jeg har funnet en middel vei, ikke for mye gåing eller for mye stt i ro, magen blir som stein med en gang jeg går å står litt mye
gutt06&09 Skrevet 5. september 2009 #3 Skrevet 5. september 2009 Må du på do? Hi-hi. Jeg får sinnsyke kynnere hvis jeg må tisse!! Spes om natten, våkner og tenker at det må være noe på gang og så må jeg bare tisse:-/ Ellers hjelper bevegelse veldig selv om det ikke kjennes noe fristende ut. Gynge litt med hoftene, sette seg på huk etc. En varm dusj/bad hjelper også. Og ikke minst stresse litt mindre..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå