Gå til innhold

Huff nå fikk jeg dårlig samvittighet.. Bestilling av legetime.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har jeg gått i flere mnd, med noe på puppene mine som jeg ikke vet hva det er. Det væsker hvertfall i tide og utide, og avogtil klør hele brystet. Skikkelig slitsomt ja. Etter å ha vært plaget lenge, ringte jeg legen. Men så var jeg jo så teit at jeg dusjet før jeg skulle dit, så selvfølgelig var det ikke noe spesiellt å se da.

 

Fikk med meg noen store qtips for å ta prøver hjemme og levere inn.

Men da tok det jo selvfølgelig mange dager før det kom igjen, og følte aldri at det kom nok til at jeg fikk tatt den prøven. Men jeg har levert dem inn, uten å få svar.

 

Men nå er det kommet igjen (har utelatt å dusje noen dager, for at jeg skulle kunne dra til legen igjen å få en ordning på det), å kontordama gav meg time i morgen. Jeg som egentlig kjenner at jeg vil få dusjet nå, og er redd det tilfeldigvis skal forsvinne til jeg skal dit igjen, spurte om det ikke var mulig å få time i dag. Hun spurte om det hastet, og jeg sa at på en måte så gjorde det det.

 

Men nå sitter jeg her med dårlig samvittighet da, for jeg er jo ikke akkurat dødsyk, men jeg har som sagt vært plaget med dette i minst 3 mnd nå, og siden det var bomtur til legen sist, er jeg redd det samme skal skje på nytt. Var dette veldig dumt av meg?

Videoannonse
Annonse
Gjest Månefuglen +2imagen
Skrevet

Ehh.. Legen får betalt for å ha deg på lista si selv om du ikke bruker han.. Bruk legen din til det du trenger med god samvittighet... Bomtur eller ei.

Gjest Månefuglen +2imagen
Skrevet

Skjønner forøvrig ikke hvorfor du ikke bare ringer når du har dette problemet istedet for å unnlate å dusje i flere dager uten å bestille time..?

Skrevet

Fordi sist gang ble bomtur og jeg ville ikke oppleve det igjen. Da var jeg plaget konstant over lang lang tid, bestillte time, og dusjet før jeg skulle inn. Og den såpa jeg vasket meg i måtte jo selvfølgelig ha gjort underverker, for det forsvant, og ble borte i nærmere en uke. Og så kom det igjen, men denne gangen ikkr llike ofte som første gang, men jeg vil jo få behandlet det. Vil ikke bestille time tilfelle, det kanskje forsvinner igjen. Syns det er så typpisk at symptomer o.l alltid blir mye mildere hver gang jeg tar steget til å ringe legen s.. sukk

 

Skrevet

Hadde gjort akkurat det samme, men du trenger jo ikke tvære ut tiden når du kommer inn:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...