Gå til innhold

Hvor lang tid tok det fra dere la ut huset til salgs til det ble solgt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og fikk dere over eller under prisantydningen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En uke tror jeg det var, etter første visningen. Fikke over prisantydning

Skrevet

det ble solgt 1 dag etter visning og vi fikk 350 000 kr over takst!

Skrevet

To uker (og to visninger), fikk 50 000 under antydning, men 150 000 mer enn vi ga for den to år tidligere..

Dette var midt i nedgangstidene i høst, så vi fryktet det ble verre. Og det var en sum vi absolutt kunne leve med grunnet at prisantydningen var høyere enn vi hadde trodd.

Skrevet

Huset ble solgt 2 dager etter visning. Fikk 500.000 over prisantydning;)

Dette var for snart 2 år siden. Vi var kjempeheldige som fikk så mye for vårt lille gamle hus og fikk kjøpt nytt drømmehus til 100.000 under takst! Det nye huset vårt lå ute til salgs i 4 uker før vi kjøpte det så er jo ikke alle som er like heldige..

Tror det har mye med tilfelldigheter å gjøre også jeg! Om du får rette kjøper på visningen så kan det jo gå fort, men er ikke alltid det..

Skrevet

Vi kjøpte hus for 2 år siden, ifjor solgte vi det med en fortjeneste på 850.000:-) Fikk 60.000 over antydning, og det ble solgt etter første visning.

Skrevet

La ut leiligheten min 21. august, og den ble solgt 31. august...10 dager :) Fikk over prisantydning og takst. Akkurat den prisen vi øsnket å få.

Skrevet

hadde første visning på mandag, huset var solgt tirsdag morgen( eller egentlig mandag kveld).

Fikk godt over prisantydning:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...