to jenter og ett gull i magen Skrevet 31. august 2009 #1 Skrevet 31. august 2009 sluttet med plaster og fikk mens noen dager etterpå. var ca 28 dager siden første dag av sist mens på fredag forrige uke. mens ikke kommet, ikke menssmerter, men negative tester. har et fåtall ganger hatt litt lys rødt/rosa slim på papiret så har trodd mensen starter. hva er dette? testene er jo negative.
to jenter og ett gull i magen Skrevet 31. august 2009 Forfatter #2 Skrevet 31. august 2009 dytter opp....
Gemini77 Skrevet 31. august 2009 #3 Skrevet 31. august 2009 Har jeg forstått det riktig at du da ikke har brukt prevansjon den siste måneden`? Altså at du sluttet på plasteret for ca en mnd siden? Mensen er ofte uregelmessig etter at man slutter med hormonelle prevensjoner og det kan ta litt tid å få mensen tilbake. Har venniner som har gått opp mot 1 år etter slutt før de får mensen tilbake, men det er vel ikke så vanlig.
to jenter og ett gull i magen Skrevet 1. september 2009 Forfatter #4 Skrevet 1. september 2009 over en mnd siden jeg sluttet. noen dager etter slutt fikk jeg veldig blødning igjen som varte noen dager så vil tro dette var mensen. var ihvertfall likt som det pleier å være. menssmerter og alt. men nå er det dager med bare blodblanda slim på papiret og ikke menssmerter. aner ikke hva det er. kjenner jeg blir så stressa. klarer ikke tenke på annet. vil at syklusen skal være stabil så jeg vet hva jeg har og forholde meg til når jeg prøver:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå