Anonym bruker Skrevet 30. august 2009 #1 Skrevet 30. august 2009 Er det noe sted å laste ned musikk, uten å li overveldet av virus?
Anonym bruker Skrevet 30. august 2009 #2 Skrevet 30. august 2009 Det er veldig skummelt å laste ned musikk om dagen, dette fordi det er fler og fler som blir tatt for det. Jeg hadde ikke gjort det om jeg var deg.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2009 #3 Skrevet 30. august 2009 Er det ingen steder som er lovlige da? Vi brukte et sted tidligere (husker ikke navnet, er mannen som driver med dette) Der betalte han en sum da han ble medlem, for et år av gangen tror jeg. og kunne laste ned det han ville. Men var mye virus styr:(
Anonym bruker Skrevet 30. august 2009 #4 Skrevet 30. august 2009 Jeg bruker stort sett itunes jeg, ja det koster jo da for man kjøper sangene. men syntes det er greit å betale artistene for jobben. Koster 4-8 kr for en sang stortsett og mindre per om man kjøper en hel cd. Skal du laste ned ulovelig er det best du har et bra antivirusprogram.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2009 #5 Skrevet 30. august 2009 jeg bruker limewire. Har vel hatt virus 2 ganger iløpet av 5 år eller noe? Virus kan du få overalt så er ikke sikker på om at det var dette programmet som var synderen de gangene heller.
TrustNoOne (but Me) Skrevet 30. august 2009 #7 Skrevet 30. august 2009 Jeg har brukt Frostwire, og en del har jeg kjøpt og lastet ned fra cdon.com. Funker kjempegreit. Bare husk å skikkelig antivirusprogram før du bruker Frostwire.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå