Anonym bruker Skrevet 28. august 2009 #1 Skrevet 28. august 2009 Og hvilke fordeler/ulemper har det hatt for dere? Vår nr 1 tok ikke smokken, er usikker på om vi skal tilby til nr 2. Hører mange som sliter når babyen blir noen mnd at de må opp om natten og gi smokken. Men samtidig lurer jeg på om kanskje babyer med smokk sover mer og roligere likevel? Erfaringer?
Anonym bruker Skrevet 28. august 2009 #2 Skrevet 28. august 2009 nr 1 brukte nr 2 ikke. Nr 2 brukte ikke finger, sutteklut eller noe. hennes tannstillig er skjev.. Så at dt er farlig å bruke smokk tror jeg ikke på
Lea Laus Skrevet 28. august 2009 #3 Skrevet 28. august 2009 Vi har smokkejente, vi har foreløbig bare positive erfaringer med den;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå