Anonym bruker Skrevet 26. august 2009 #1 Skrevet 26. august 2009 Noen som vet om de har ultralyd, eller må man vente til neste virkedag og da bli henvist til et sykehus?
Mamma mjaua Skrevet 26. august 2009 #2 Skrevet 26. august 2009 da jeg var gravid så hadde de ikke UL på legevakten (2007), Jeg ble henvist til ullevål, fikk time samme kveld. Det var 3. juledag
Gjest ->>- Skrevet 26. august 2009 #4 Skrevet 26. august 2009 Tror ikke de har, men om det er akutt behøver du ikke vente til neste virkedag - de har da døgnvakt på gyn.pol.
uhhuhher Skrevet 27. august 2009 #5 Skrevet 27. august 2009 De hadde ikke ultralyd for halvannet år siden, i hvert fall.
Anonym bruker Skrevet 27. august 2009 #6 Skrevet 27. august 2009 Jeg anbefaler deg å droppe turen innom legevakten, og heller kontakte gynekologisk på sykehuset direkte. Det har jeg gjort ved behov, mye greiere og du får komme inn med en gang, i verste fall må du sitte der og vente litt. Heller det enn å vente i flere timer på legevakten først.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå