Lene~mor til tre Skrevet 26. august 2009 #1 Skrevet 26. august 2009 Regnet øser ned, det blåser og det er grått og trist ute. Typisk at det blir sånn vær når barna skal på tur på skolen, de er vel kliss våte tenker jeg når dagen er omme. Men vi har jo bare hatt fint vær hver dag siden skolen begynte til nå så kan vel ikke klage. Blir jammen mørkt inne når det er sånt vær, har jo på full belysning her og enda er det liksom ikke lyst nok hehe.
Gjest Skrevet 26. august 2009 #2 Skrevet 26. august 2009 Hvor bor du?? Her er været flott i dag. Litt vind, men ellers slik at vi godt kunne ha satt oss utenfor og hatt lunchpause på arbeid. 17 grader, sier termometet, og det står godt i skyggen ennå. Og knallblå himmel med noen få skyer. Men det er visst mer gråvær i vest.
Lene~mor til tre Skrevet 26. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 26. august 2009 Jeg bor på østlandet i østfold fylke
moota m storebror&lillebror Skrevet 26. august 2009 #4 Skrevet 26. august 2009 Jeg har sol fra skyfri himmel og 17 grader. Men det er unntaket ser det ut som. Hele værmeldinga er jo bare regn, regn, regn, kraftig regn, regn og kraftig regn =( Kjipt vær!! =) Men idag er det godt vær! Det er 3. gang det er supert vær når jeg skal lage fiskegrateng! Så kanskje jeg burde planlegge det hver dag når det er dårlig vær??
Gjest Skrevet 26. august 2009 #5 Skrevet 26. august 2009 Flott fylke, særlig i de indre delene. Men været dere har hørtes jo mindre flottt ut akkurat nå. Tenk at vi i vest har minst regn og finest vær. DEN var visst ny av året
Gjest Skrevet 26. august 2009 #6 Skrevet 26. august 2009 Nå måtte jeg sjekke værmeldinga, moota. Lørdagen så BLØT ut, blir kanskje ikke så farlig om det blir en kontordag av den likevel. Selv om vi hadde tenkt å se etter litt tyttebær i marka da. Men med det været som nå er varslet den dagen må vi visst helst plukke bær med fiskestang og hov, ser det ut til Men utover det, ser ikke langtidsvarslet her så aller verst ut.
moota m storebror&lillebror Skrevet 26. august 2009 #7 Skrevet 26. august 2009 Uff det har kommet litt skyer her også nå ikveld. Men vi var på lekeplassen etter at jeg hentet barna idag, siden jeg hentet de litt tidlig. Håper ikke det blir så masse regn da selv om det bare er mørke skyer på meldinga =/
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 26. august 2009 #8 Skrevet 26. august 2009 Her har det vært surt, kaldt, mørkt og trist i dag:( Skodde og regn, fra morgen til kveld.... og en max temperatur på 12 grader.... HØST(?)!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå