Anonym bruker Skrevet 26. august 2009 #1 Skrevet 26. august 2009 Har tenkt å begynne på babysvømming med min lille gutt, men han er bare 6 uker når kurset starter opp. Er det for tidlig å begynne? Prøvde å finne svømmebleier til han, men finnes ikke ikke mindre enn fra 7kg og oppover, og han er er bare 4 kg..Noen med erfaring?
Anonym bruker Skrevet 26. august 2009 #2 Skrevet 26. august 2009 Min lille gutt er 7 uker og veier ca 6.5 kg så satser på at de bleiene er passende til han. Skal starte på babysvømming idag De som driver det kurset vi skal på sa at det er mulig å kjøpe vanlig badebukse/truse også, men at den må være stram slik at den kan holde på avføring (hvis den lille bæsjer mens man er i vannet) slik at man kommer seg opp av vannet uten at all avføtingen havner i bassenget
Anonym bruker Skrevet 26. august 2009 #3 Skrevet 26. august 2009 Vet du hvor jeg får kjøpt vanlig trang badebukse/truse? Har veldig flytende avføring, så tviler på at en truse vil holde på det.
Anonym bruker Skrevet 26. august 2009 #4 Skrevet 26. august 2009 Da vi gikk på babysvømming, kjøpte vi badebukse der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå