svirrehodet Skrevet 25. august 2009 #1 Skrevet 25. august 2009 jeg har endelig klart å lage en hjemmeside!!!!! :) men hva er det meningen man skal legge ut der? bare bilder eller?
Gjest Skrevet 25. august 2009 #2 Skrevet 25. august 2009 Du kan skrive litt om hverdagen og lette ut bilder det som passer deg
svirrehodet Skrevet 25. august 2009 Forfatter #4 Skrevet 25. august 2009 haha, tror du må legge deg jeg ler ennå av solpupper ja, det kan jeg jo gjøre er ikke så mye som skjer i hverdagen, men om jeg later som ei uke er en dag :)
Gjest Skrevet 25. august 2009 #5 Skrevet 25. august 2009 Ja i dag er jeg tydeligvis trøtt i hodet Makan til mangen skriveleifer på en dag Jaja Skjer ikke så mye i mitt liv heller,jeg blogger,men det vet du sikkert...men jeg legger iallefall ut litt bilder og skriver litt om hva vi har gjort. ALtså ikke så mye
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå