Gå til innhold

Er Lindex liten eller stor i str?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en jente som blir snart 3 år. Lurer på hvilken str i genser evt strikke jakke. Hva bruker deres barn i den alderen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lindex synes jeg er veldig små i str.

Skrevet

Lindex er veldig liten i str både til liten og stor, så tror nok kanskje at du bør ta med 3 åringen for å prøve :)

Skrevet

Synes jeg også. Spesielt i armene.

Skrevet

Jeg synes de er ganske normale i størrelsen (i alle fall til baby), men de heller små enn store i størrelsen, så gå heller litt opp i str hvis du er i tvil.

Skrevet

Takker for svar. Går for 104 jeg da kanskje. ;o)

Skrevet

Jeg kjøpte akkurat en bukse fra lindex til dattera mi. Og vi har PROBLEMER å finne bukser som passer. ALT skal jo være trange skinny modeller. (og hun er ikke tykk) Men denne buksa satt faktisk veldig fint på henne i vanlig str. Så det har nok litt med modellene også.

Skrevet

Har nettopp kjøpt klær. regnklær, genser, jakke og bluse, merket størrelse 116 til jenta mi på snart 4 år og 104cm, og de klærne passer vel kun nå fra høsten og frem til jul.

Så ja, de er knøttsmå i størrelsene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...