Anonym bruker Skrevet 24. august 2009 #1 Skrevet 24. august 2009 Nå fikk jeg akkurat deja vu, jeg fikk følelsen av at jeg har sitti i sofan her med pc'n på fanget, valgt meg en kanal med akkurat det tv programmet før mens jeg satt å leste akkurat de overskriftene på anonymforumet....ekkelt med dette-har-jeg-allerede-gjor-før-følelse ! Hadde deja vu for noen dager siden også, men i en helt annen situasjon! Det kan gå år mellom jeg har det, er det andre som får deja vu av og til og får dere det ofte?
Anonym bruker Skrevet 24. august 2009 #2 Skrevet 24. august 2009 jupp, jeg flyttet inn i ny leilighet for et par mnd siden. her får jeg deja vu ofte, får "flasher" av ting jeg har gjort her før. akkurat som at jg har bodd her med bf og baby sammen alle tre...bare at nå er det bare jeg og baby. det er litt ekkelt, for de er så virkelige og kommer så ofte. rart i grunn.. men jeg velger tro at det er min "sjette sans" som forteller meg om fremtiden. håper det
Anonym bruker Skrevet 24. august 2009 #3 Skrevet 24. august 2009 hehe, ja for din del ville jo det vært en fin ting, men håper min framtid består i mer enn tv program og anonymforum Men det er uansett skikkelig ekkelt når det skjer og jeg som har helt angst for det overnaturlige også da, har av og til opplevd å høre folk komme også, f,eks i bil hjem, eller smeller i døra i gangen, men så kommer ikke personen før om 10minutter senere, skummmmmelt!!! (jeg tvinger meg til å tro at det er fordi jeg forventer at personen skal komme da)
Anonym bruker Skrevet 24. august 2009 #4 Skrevet 24. august 2009 hehe, ja sant det det kalles vardøger. og er faktisk ganske mange personer som har dette. min pappa har det, og hans pappa hadde det også. aner ikke hvorfor, men syns det er litt koselig jeg husker når jeg var lita at vi brukte å høre pappa komme hjem fra fjøset og gå inn på badet. så kom han ti min senere. og bestemor bruke å koke kaffe når hun hørte at vardøget til bestefar kom, for da visste hun at han kom ti min etterpå.
Anonym bruker Skrevet 24. august 2009 #5 Skrevet 24. august 2009 åja så det heter vardøger i resten av landet også ja, trodde nesten det var et lokalt ord her jeg eller et ord bestemor bruker Min bestefar hadde vardøger og min bror har det, ja det er egentlig litt koselig når det er kjente og kjære man hører vardøgeret av, men håper at det holder seg til de personenen jeg kjenner, det som er creepy for meg er at flere hører dette, så noe overnaturlig er det når både jeg og bestemor hører bestefar komme ti minutter før han gjør det, og når jeg og svigerinna mi hører broren min, ooooo frysninger av å skrive det
Anonym bruker Skrevet 24. august 2009 #6 Skrevet 24. august 2009 Deja vu har en vitenskaplig forklaring, og er slett ikke noe overnaturlig fenomen. Sett igang og google!
Anonym bruker Skrevet 24. august 2009 #7 Skrevet 24. august 2009 jada alt har jo en vitenskapelig forklaring. usj, du er kjedelig ;p
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå