ungmor<3 3 jenter <3 Skrevet 24. august 2009 #1 Skrevet 24. august 2009 Heisann. Jeg vet det kanskje virker merkelig etter kun 11 dager etter tvillingene kom men jeg er helt utslitt:( Jeg har ei datter fra før på 4 år som har blitt helt umulig etter tvillingene kom, ho "henger" oppå meg hele tiden og vil ikke gjøre noe av det jeg spør om.. Vet det er normalt at storesøsken kan bli sjalue og sånn men det er krevende. Jentene vil ikke sove på nettene, de har snudd døgnet helt og matrutinene er jo helt skeve. Noen ganger kan det gå 3 timer noen ganger 1 time. På dagene sover de veldig godt og jeg vil jo ikke vekke dem heller. Har jo sett her at folk har det sånn i mange mnd, så da lurer jeg på hvordan dere klarer det??? Jeg er også veldig trist, kan grine av ingenting og stresser for alt. Glemmer helt megselv og spiser veldig lite noe som gjør meg ennå mer sliten:( Vet jo at vi kommer igjennom det men hadde vært fint med tips av noen erfarende tvillingforeldre;)
senorita78 Skrevet 24. august 2009 #2 Skrevet 24. august 2009 Hei, Synes ikke det er rart du er sliten. Den første tiden er tøff, men det blir bedre. Kom inn på tvillingforum.com. Der er det mange i samme båt :-) Om det er en trøst.
ungmor<3 3 jenter <3 Skrevet 25. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 25. august 2009 Det er godt og vite at jg ikke er den eneste som blir sliten så fort.. Skal gå inn på tvillingforum;) Kjekt og ha andre tvillingmødre og snakke med:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå