Gå til innhold

Hvordan er Reima dressene i str?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vil en i 92 passe fint til småen min som bruker litt 86, men mest 92, passe gjennom vinteren? Eller ville dere kjøpt 98?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ville kjøpt 98:)

Skrevet

he, he... unnskyld meg, men bruker han 86 nå vil han DRUKNE i 98. Dem er stooooooore!

Skrevet

De er store. Datteren min bruker 86 og 92 i vanlige klær. Vi har kjøpt Reimatec i 92. Prøvde 86, men den var akkurat i lengden på overkroppen, så vi måtte gå opp til 92 for å ha noe å gå på. Hun er ganske lang da, det er god plass i dressen ellers.

Skrevet

Skjønner ikke hvorfor foreldre må kjøpe så store dresser til barna jeg da. Blir jo bare klumpete og ekkelt for de små. Min sønn ble 2 år i juli, og 92 i reima holder hele denne vinteren. Han hadde druknet i st. 98,hihi ;)

Skrevet

Du må ikke finne på å kjøpe 98.. De er veldig store i størrelsene.

 

Og et lite tips: de dressene som ligger rundt 900 kr. er mer tilpasset babyfasongen enn de som koster rundt 1300 kr.

De dyre dressene er mye lengre i bena. Prøv deg frem i butikken.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...