Gå til innhold

Festeblødning?? ...fortell meg dere som vet!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan har du erfaring med det??

 

 

Jeg ventet egentlig mens nå, men det kom till brun utflod(unnskyld detaljer)i dag tidlig....men enda ingen mens!!

 

Vet for lite om dette skjønner jeg.........

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror jeg hadde festeblødning med andremann. Omtrent når jeg forventet mensen (eller var det et par dager før) så kom det litt friskt (såvidt jeg husker) blod. Tenkte at ja, der kom mensen, men det gjorde den ikke. Ble ikke noe mer enn litt spotting den ene ettermiddagen.

 

Regner med vi krysser fingrene for at det var festeblødning du hadde ... så *kryssekryssekrysse* ;-)

Skrevet

Takk....................... (håpe, håpe, håpe)

Skrevet

Ja, jeg hadde festeblødning. Kom bittelitt blod i trusa. Det kom da jeg ventet mensen, så trodde det var det. Tok på bind og gikk med bind til dagen etter uten at noe mer kom. 2. dagen med bind og ikke noe mensen. Da slo det meg at oj, kanskje det var festeblødning. Og det var det ;-)

Skrevet

Åååå.... det gjør meg så håpende!!!

Skrevet

Så spennende. Lykke til ;-)

Skrevet

Hadde en liten brun blødning 10 dpo med førstemann. Ikke med andre. Kun når jeg tørket meg etter et dobesøk. Ikke noe mer ;-) Kom ca samtidig med blodsmaken i munn.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...