Juli-babypåvei Skrevet 22. august 2009 #1 Skrevet 22. august 2009 Noen som kan anbefale et sted hvor man kan kjøpe en god og rimelig brystpumpe samt tåteflasker o.l?
nesten30 Skrevet 22. august 2009 #2 Skrevet 22. august 2009 Har ingen erfaring med brystpumper what so ever.... men har hørt at Dr. Brown sin er noe drit og at Avent sin er bra.... de manuelle altså. Er nå tilbud på melkeoppsamlingsbegre på Apotek1 som passer til Avent sin pumpe. I tillegg får du en Avent-flaske i Rimi sin gratispakke ved å registrere deg på www.rimi.no Ellers er det mye å finne på finn.no
Marbella Skrevet 22. august 2009 #3 Skrevet 22. august 2009 Har brukt Avent 2 ganger nå og kjøpt ny avent pumpe nå Dr,Brown er slaktet i test så den gadd jeg ikke prøve.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå