Klar for nr 2 Skrevet 20. august 2009 #1 Skrevet 20. august 2009 Frøkna har de siste 3- 4 dagene bare fått ut noen små, harde klumper. Ser jo at hun virkelig presser, men har så hard mage stakkars. Hun får noen ts sviskemos hver kveld sammen med grøten, og normalt sett har hun en bæsjebleie om dagen. Prøvde i går å gi mer sviskemos, men har ikke blitt noe bedre. Må kanskje prøve malt i dag? Er det bare vanlig malt som man kjøper på butikken? Står det på pakken hvor mye man skal bruke eller?
me&my <3a&b<3 Skrevet 20. august 2009 #2 Skrevet 20. august 2009 prøv malt du, bland det ut i grøten,det funka på mine to. en ts er sikkert nok.
Synnøve_Solbakken Skrevet 20. august 2009 #3 Skrevet 20. august 2009 Eldste min også trengte malt i alle grøtporsjonene, en liten ts var nok. Det er sånn som de har i butikken ja. Klissete greier, men funker
Klar for nr 2 Skrevet 20. august 2009 Forfatter #4 Skrevet 20. august 2009 Da prøver jeg det i dag da(:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå