2tettebabyer Skrevet 18. august 2009 #1 Skrevet 18. august 2009 i dag var jeg på UL og fikk se en aktiv liten jente :-) er sikkert altfor engstelig for ting, og klarte ikke tro på at det var noe inni der før i dag... burde vel holde at jeg har gått fra 36 til 42 i buksestørrelse, men det var likevel godt å se at det var liv og at alt var bra :-) Også jente da :-) alle rundt meg får gutt, alle i familien har fått gutter de siste 15 årene :-) er så kry over at vi har klart å lage en jente :-) hehehe, selv om gutt hadde vært like stas :-)
emli Skrevet 18. august 2009 #2 Skrevet 18. august 2009 Så koselig Gleder meg sinnsykt mye til UL slik at jeg og kan få bekreftet at det faktisk er noen der inne (selv om jeg heller ikke har noen grunn til å bekymre meg over det )
2tettebabyer Skrevet 19. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 19. august 2009 ja, det er en fantastisk følelse, gled deg og prøv å nyt det mer enn jeg gjorde... var så nervøs at jeg klarte ikke helt å fokusere på det jeg så :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå