Gjest Skrevet 18. august 2009 #1 Skrevet 18. august 2009 Jeg har termin 30 august, når kommer første utbetaling da? Man går jo ut i permisjon 3 uker før termin, vi får vel for de ukene vel? Noen som kan hjelpe meg?
nesten30 Skrevet 18. august 2009 #2 Skrevet 18. august 2009 regner med det skal stå noe om det i vedtaket ditt?
Tyren78-09+12 Skrevet 18. august 2009 #4 Skrevet 18. august 2009 I brevet jeg fikk fra NAV står det at utbetalingen skjer på slutten av hver måned.
mymy Skrevet 18. august 2009 #5 Skrevet 18. august 2009 Du skal ha betaling for de tre ukene ja. Jeg har ikke hørt noe fra NAV enda (termin 11.9). Tror de er nokså trege noen steder! Uansett får du etterbetalt det du ikke har fått om de skulle være forsinket.
Venter09<3med ny spire Skrevet 18. august 2009 #6 Skrevet 18. august 2009 utbetaling fra nav kommer den 25. hver mnd. men har du snakket med nav om saken din er behandlet da? min var ikke det. haded jeg ikek snakket med de hadde nok ikke jeg fått penger før i slutten av september...
Tyren78-09+12 Skrevet 18. august 2009 #7 Skrevet 18. august 2009 Jeg fikk brev i posten fra nav dagen etter at jeg gikk ut i permisjon. Syns det var rart jeg ikke fikk dagen FØR eller noe..men søknaden var hvertfall innvilga sto det, så da er jeg fornøyd! Bare å vente på pengene nå da.
Heidi <3 Skrevet 18. august 2009 #8 Skrevet 18. august 2009 jeg har også termin 30 august og heller ikke fått noe brev fra nav enda. (bor i trondheim) så ringte de idag, og de sa de var ganske langt etter med å få sendt ut, så de tok de som hasta mest først.. ( dvs. de som ikke får utbetalt fra arbeidsgiver, men direkte fra nav.) jeg får fra arbeidsgiver, så ikke noe pengeproblem men ville jo forsikre meg om at de faktisk hadde fått søknaden min. men hun sa at de holdt på med de fra juni og juli nå.. så det bli vel om en stund tenker jeg.. men hadde jeg vert deg ville jeg ringt inn og massa på de, det bruker å hjelpe..!! lykke til..
81-Mamma<3<3 Skrevet 18. august 2009 #9 Skrevet 18. august 2009 Jeg bor i stavanger, og til meg sa de at jeg får pengene utbetalt i slutten av md (regner m de mener august - siden jeg og har termin 30). Men at vedtaket blir ettersendt senere, når babyen er meldt kommet til folkeregisteret.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå