Thale'min_Og_Meg Skrevet 18. august 2009 #1 Skrevet 18. august 2009 Var hos legen i dag igjen:) Jeg var jo kjempe spent, og hadde forberedt meg på å settes igang i dag. Men da jeg var på sykehuset så hadde hun heldigvis vokst Fra 27% til nå 14% så det er jo kjempe bra.. Så da er det bare å smøre seg med masse mere tolmodighet og vente på termin 04.09. Gleder meg så utrolig til å se henne nå!!
KR0705 Skrevet 18. august 2009 #2 Skrevet 18. august 2009 Så bra Vet veldig godt hvordan det er å få en "liten" baby. Og alle bekymringene som følger. Ikke lenge til termin så du får bare holde ut
Nangiliama Skrevet 18. august 2009 #3 Skrevet 18. august 2009 Fantastisk:-D Da satser vi på at hun fortsetter å vokse slik at hun er 3000g ved fødsel - og gjør alle bekymringer til skamme! Blir så glad jeg på andres vegne med sånne gla-nyheter! Kos deg med magen så lenge da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå