Anonym bruker Skrevet 17. august 2009 #1 Skrevet 17. august 2009 Noen som har sånn p-stav i armen? Har vurdert dette, men jeg er da livredd for hvis jeg får bivirkninger og den må tas ut igjen..
Nordland&hikketrollet=) Skrevet 17. august 2009 #2 Skrevet 17. august 2009 Har hadd p-stav og syntes det funkerte utmerket. Mistet ikke mensen, men ble mindre dager med mensen. Søsteren min mistet mensen helt og har ikke hadd den siden, 4år siden (har byttet p-stav en gang) Er enkelt å ta p-staven ut og inn av armen, er bare snakk om ett lite snitt +at man får lokalbedøvelse=) Legen gjør dette sevfølgelig=) For min del så hadde jeg mere bivirkninge av p-piller enn det jeg hadde med p-stav. Vil absolutt anbefale det=)
thea - M har gull i gulping Skrevet 17. august 2009 #3 Skrevet 17. august 2009 Dette vil jeg prøve:) hvor mye koster dette vidunderet da?
Anonym bruker Skrevet 17. august 2009 #4 Skrevet 17. august 2009 http://www.pasienthandboka.no/default.asp?mode=document&documentid=9774 varer 3 år og koster 1.500kr, står det her. Men det er vel kansje litt etter som hvor du er ?
Nordland&hikketrollet=) Skrevet 17. august 2009 #5 Skrevet 17. august 2009 Gjorde det i tr.heim til fastlegen jeg hadde da, tror jeg betalte rundt 1800;. Men er mange år siden no.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå