Karisma78 Skrevet 16. august 2009 #1 Skrevet 16. august 2009 27 aug-31 aug reiser jeg og to eller tre venninner på storbyferie i utlandet, party og shopping. er for å feire 30 årsdagen min, som var i fjor, fikk ikke feira skikkelig da jeg var gravid.. satt høygravid like over jul og bestillte turen, fødte friske fine gutten min 15 feb. så når jeg reiser er han nesten 6,5 mnd. han spiser nå grøt på formiddagen og kvelden, drikke litt vann fra kopp, noen smaksprøver på middag og frukt\grønnsaker, og ellers kun amming.. liker ikke flaske!! har prøvd alt, mm og mme, forskjellige flasker, kopper, måltider, givere.. ikke intressert.. hva mener dere om å reise bort da? hadde dere gjort det?
partyoffive Skrevet 16. august 2009 #3 Skrevet 16. august 2009 Hva kan man si... Gutten kommer til og overleve. Det kommer til og gå. Mye de kalrer seg uten hvis de må. kommer han til og gråte og hyle en del og savne deg - ja! Men han er sikkert med folk som er glad i han, og det ordner seg. Ville jeg gjort det? Nei. har du ventet så lenge med og feire 30 års dagen din, ville jeg ventet litt lenger og kunnet reise uten og sitte på jentetur og bekymre meg.
partyoffive Skrevet 16. august 2009 #4 Skrevet 16. august 2009 he-he, det er en sykdom. 'Mye de KLARER hvis de må'
Karisma78 Skrevet 16. august 2009 Forfatter #5 Skrevet 16. august 2009 han skal være med pappaen sin, også storesøstra da:) var inne på tanken og utsette turen en mnd eller to, men ble for dyrt for alle 4, kom på over 4000,- og da minsker reisekassa;) og man vet jo ikke hvordan det ville gått da heller.. kommer jo til å reise, vet at det vil bli litt tøffe tak for de her hjemme innimellom, men han overlever nok, og kanskje de har godt av det, at alle har godt av det.. kjenner at jeg gruer meg, men jo egentlig ikke no vits i, bør heller glede meg, snu det til no positivt.. trodde jeg skulle få en kloning av storesøster på 6 da jeg bestillte turen, da hadde det vært lett som en plett... men jaggu er de som natt og dag! takker for tilbakemelding, håper flere har noen synspunkter og komme med!
partyoffive Skrevet 16. august 2009 #6 Skrevet 16. august 2009 Det er jo ikke snakk om en hel uke en gang. Går nok bra. Venter du, burde du evt. vente mer enn en mnd. eller 2. når babyen er rundt 8-9 mnd. er det vanlig for de fleste og oppleve separasjons angst. Noen mer enn andre. men det er da de begynner og bli mer 'observante' på hvem som kommer og går, hve som er i rommet osv. Da ville jeg evt. ventet lengre. Kanskje billettene blir rimeligere da også, hvis du heller venter lengere en 2 mnd+ ??? Uansett, lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå