Gå til innhold

jeg har ikke kjent hikking enda..... normalt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 27 uker i dag og har enda ikke kjent hikking... Leste at hikking er en del av pusteoevelsene til babyen og er litt bekymret pga av dette. Er det flere som ikke har kjent dette saa langt ut i svangerskapet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hej, nu har jag inte läst så mycket om hickningar, så vet inte hur jag ska veta om det är det jag känner, men jag är 29 + 0 idag och har nite kännt någor solklart hickande. Hmmm, vet du hur det ska kännas?

Skrevet

Har ikke kommet så langt, men er 24 uker i dag og har heller ikke kjent at den lille hikker.. Er førstegangs, så jeg er litt usikker på hva som er normalt..

Skrevet

Det skal kjennes som smaa rytmiske bevegelser, som hikke... Far hape det kommer snart for oss alle tre:)

Skrevet

første gang hadde jeg ett barn som hikket HVER dag så og si hele svangerskapet, jeg kjennte det veldig godt, kjennte det over skambenet.

 

Denne gangen har jeg ikke kjennt noen ting, er snart 27 uker. innbiller meg at det kanskje er pga at jeg denne gangen har foran liggende morkake. men dette er berre min teori

Skrevet

Jeg har og foran liggende morkake, an jo selvfoelgelig vaere derfor... Jeg skal til JM paa mandag saa jeg far spoerre da.

Takk for svar.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...