Gå til innhold

Lite liv i magen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

De siste par dagene har det vært mye mindre liv i magen enn det har vært tidligere? Det bekymrer meg veldig, og jeg klarer omtrent ikke å tenke på noe annet.. Jeg har prøvd å drikke kald saft, og det kommer kanskje et lite spark, men ikke mer enn det. Burde jeg kontakte fødeavd (lege??)? Jeg er førstegangs og vet ikke helt hva jeg skal gjøre.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er forresten 28+2

Skrevet

Hei!

Ring føden du hvis du er bekymret. Min jordmor sa at hvis man merket endring i bevegelsene/bevegelsesmønsteret skulle man ta kontakt med føden for kontroll. Det er helt sikkert ikke noe gale, blir trangere i magen etter hvert. Jeg merker også enkelte dager da den er roligere. Men ikke noe gøy å bekymre seg. Lykke til :))

Skrevet

Kan jo ha noe med veien fosteret ligger også, men du skal ikke gå å bekymre deg unødig: Få det sjekket, så er det problemet ut av verden!

Det er jo lett å bli bekymret når en går gravid, så da skal en ikke nøle med å bruke det hjelpeapparatet som finnes.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...