Tre gutter, en jente og spire Skrevet 12. august 2009 #1 Skrevet 12. august 2009 Håper de ikke gir seg da.. Holdt på med plagekynnerliknende greier nå siden søndag og er litt lei. Våknet for en time siden med litt smerter i korsryggen og stramninger som kommer regelmessig men alt for sjelden ennå.. Er utrolig trøtt, men får ikke sovet, så hadde vært fint om det var noe.
LivK har født Skrevet 12. august 2009 #2 Skrevet 12. august 2009 Så spennende, da! Tar seg kanskje fort opp hvis du har gått med modning siden søndag? Tvi tvi!
Gjest Skrevet 12. august 2009 #3 Skrevet 12. august 2009 Får krysse fingrene for deg, håper du er mer heldig enn meg nå! :-) Jeg har rier, innimellom, men de er for korte og stopper stadig opp, så blir liksom ikke noe fart i sakene. Våknet 3-4 ganger i natt av vonde rier, men sovnet. Hadde så en 6-7 korte rier på 1,5 time når jeg våknet i dag, så stopp. 1-2 rier til siste timen... Blir sprø! Masse lykke til, håper virkelig du snart er ferdig, er IKKE noe gøy å gå slik å vente i hvertfall!
Tre gutter, en jente og spire Skrevet 12. august 2009 Forfatter #4 Skrevet 12. august 2009 Hei hei Da er vi i samme båt.. korte rier som ikke blir hyppigere. Roer seg innimellom, men kan komme noen skikkelige tak! Kjenner hodet til babyen der nede, ikke vondt, men føler han er veldig langt ned i dag, nesten på vei ut. Veldig følsomt der nede, liksom. Vi får begge håpe på at vannet plutselig går, ellers er jeg redd man kan bli gående sånn en stund.. det som gjorde utslaget sist hos meg i alle fall..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå