lclanda Skrevet 11. august 2009 #1 Skrevet 11. august 2009 noen så vet hva det går ut på???? har bare fått et brev om å møte opp me lilla vår hun tok mange blodprøver for et halvt år siden me har ikke hørt noe etter dette liksom , te vi fikk dette breve. Kjenne eg undre meg litt, å samtidig lure på ka som er galt:
Trebarnsmorifebruar?? Skrevet 12. august 2009 #2 Skrevet 12. august 2009 hei! trenger ikke være noe galt, men hvorfor tok de blodprøver for ett halvt år siden? jeg var på kontroll på poliklinikken med gutten min etter at de hadde funnet ut at han reagerte på melk og egg. Ta deg en tlf til dem å spør du!
lclanda Skrevet 12. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 12. august 2009 hei ringte te legen i dag fikk endelig tak i ann hu hadde en for høy leverprøve men han viste ikke ka det , kom av så han ville ha henne te sjekk å akkurat det samme har faren slete me nå netopp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå