Villemo -- Twins og Storebror! Skrevet 10. august 2009 #1 Skrevet 10. august 2009 hva kan det være for noe? Skal tilbake på mandag å ta prøver men kjenner jeg er litt småskeptisk da min svigerinne begynnte å snakke om svangerskapsforgiftning...! Trodde ikke du fikk det før langt uti graviditeten jeg?
Stolt tvillingmor Skrevet 10. august 2009 #2 Skrevet 10. august 2009 Svangerskapsforgiftning er det nok ikke - da er det proteinene som gir utslag... Glukose (sukker) i urinen KAN være indikasjon på svangerskapsdiabetes - se mer info her: http://www.lommelegen.no/322816/svangerskapsdiabetes Lykke til videre i svangerskapet!
Strandnelliken Skrevet 11. august 2009 #3 Skrevet 11. august 2009 Sukker i urinen trenger ikke bety svangerskapsdiabetes. Tenk på hva du spiste kvelden i forveien. Jeg spiste en gang mye sjokolade kvelden før kontroll, og da ble de sukker i urinen. Da måtte jeg til å ta glukosebelastningstest, men denne var helt fin.
Villemo -- Twins og Storebror! Skrevet 11. august 2009 Forfatter #4 Skrevet 11. august 2009 Takk for beroligende svar! Får bare vente å se hva de finner men kommer ikke til å være fullt så nærvøs denne uka i det minste :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå