Anonym bruker Skrevet 10. august 2009 #1 Skrevet 10. august 2009 vi har ikke barn sammen, men vi har det fint sammen. problemet er at han har en del holdninger som jeg overhodet ikke er enig i. han mener foreksempel at han aldri kunne adoptert med mindre det var et norskt barn av norske foreldre, fordi han ikke kan stå for og dra inn flere utlendinger til dette landet. samme med av i heller ikke burde gi uhjelp så lenge det er problemer i norge. som dårlige veier og dårlige gamlehjem. jeg får helt angst av den form for verdisyn. men jeg liker jo fyren..
Anonym bruker Skrevet 10. august 2009 #2 Skrevet 10. august 2009 Jeg kunne aldri hatt respekt for noen med det verdisynet, og ville aldri klart å få barn med en som kunne preget barnet med den typen holdninger. Skremmende, så jeg hadde løpt som faen.
Anonym bruker Skrevet 10. august 2009 #3 Skrevet 10. august 2009 Hva liker du med han da? Jeg syns det er lite tiltrekkende med en argumentasjon som er preget av å være seg "seg selv nærmest" som du beskriver her. Sjelden er vel også viljen til å faktisk betale godt/ tilstrekkelig raust med skatt og avgifter for å faktisk oppruste gamlehjem og bygge nye veier når det kommer til stykket (vil heller ha BILLIG bensin, BILLIG vei, BILLIG BIL osv). Blir som O. Børretsens måker "skal ha skal ha" (og bare TA- aldri dele).
Anonym bruker Skrevet 10. august 2009 #4 Skrevet 10. august 2009 Skjønner hans syn på u-hjelp, selv om jeg ikke er enig, men hadde fått spasmer hadde min kjæreste sagt noe sånt om barn fra andre land. Hadde forsøkt å forandre ham først, men det hadde nok ikke gått, så da hadde det blitt brudd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå