Anonym bruker Skrevet 9. august 2009 #1 Skrevet 9. august 2009 Vi skal til syden i slutten av september, men aner ikke hvor vi skal reise. Jeg ønsker meg fine hvite strender og azurblått vann. Men har liksom ikke helt råd til å reise til Maldivene o.l. Hvor er det finest?
Anonym bruker Skrevet 10. august 2009 #4 Skrevet 10. august 2009 Har ikke vært der selv, men kypros har hvite strender og azur:) Ellers er mallorca veldig bra forslag:)
Anonym bruker Skrevet 10. august 2009 #5 Skrevet 10. august 2009 Her har vi også tenkt oss til syden i september,men vet ikke helt hvor,etter bombene i Palma,skal vi iallefall ikke dit.Har sett litt i reisekataloger,og syntes det ser veldig bra ut i Tunis,så mest sannsynlig går turen dit.
Anonym bruker Skrevet 10. august 2009 #6 Skrevet 10. august 2009 Hvis jeg skulle sammenligne strendene på Mallorca og Kypros, så ville jeg så absolutt velge de på Kypros!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå