Anonym bruker Skrevet 7. august 2009 #1 Skrevet 7. august 2009 Jeg og sambo flytter fra hverandre, og det krangles om hovedomsorgen. Men jeg ammer enda, vil det ha noe å si i en evt rettsak? Og vil det telle at barnet får bo med storebror (min sønn)?
Anonym bruker Skrevet 7. august 2009 #2 Skrevet 7. august 2009 For å si det sånn; han har en MEGET dårlig sak her. Han kan egentlig gi opp før han begynner...... Slapp helt av:)
Anonym bruker Skrevet 7. august 2009 #3 Skrevet 7. august 2009 Jeg fullammer ikke altså! Men ammer enda om natten og på dagtid/kveldstid alt etter hvordan jeg jobber. Barnet er 10 mnd. Har han fortsatt ikke litt sjangs tror dere? Hi
Anonym bruker Skrevet 7. august 2009 #4 Skrevet 7. august 2009 Hvem har tatt seg mest av barnet til nå? Er det du, så teller det med. Ungen har også søsken, som de nødig skal skilles fra. Og prinsippet "status Quo" er sterkt i en rett; der barnet har vært til nå, skal det være i fremtiden, dersom omsorgen er normal der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå