Gå til innhold

Svett og fødeklar?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det flere enn meg som pluteselig svetter veeeeeeeldig mye..

Jeg pleier ikke svette noe særlig med mindre jeg trenger hardt o.l

 

Men de siste dagene har jeg begynt å svette noe så inn i '''''''. Det renner fra pannen, pupper, hals, rygg ja hele kroppen..

I dag har vært den værste dagen.. Er 39+3 i dag...

 

Kan det være fordi fødselen nærmer seg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hørte jeg nytt sengetøy daglig..... Svetter i dammer, og natten er helt grusom. Senga er kliss klass bløt hver morning. 38+3 i dag.

Føler at jeg fordamper.....

Skrevet

Ja sant.. Fordamper vekk ja.. Huff, det er godt vi ikke har så lenge igjen. For det er utrolig slitsomt å gå rundt som en våt svamp hele dagen!

 

Håpet at det var noe som var vanlig rett før fødselen startet men det blir vel bare med "håpet"

Skrevet

Svetter godt jeg også, men bare på beina. Føttene renner det av, er glovarm. Sambo sier forøvrig at hele jeg er over gjennomsnittelig varm, så har vel noe med saken å gjøre at vi nærmer oss fødsel :-D

Skrevet

Signerer på denne tråden:)

 

Huff ja.. Det begynte plutselig en dag sist uke at jeg ble mer varm og svetten rant av ingenting :S

Skrevet

Jeg svettet noe helt sinnsykt, spesielt om natten siste uken før jenta vår kom :)

Skrevet

Nope. Du er ikke den eneste. Jeg må ofte bytte t-skjorte pga svettemerker bare jeg har vært på matbutikken en tur. Dvs. gått en tur i litt over en halv time og bært noen ting. Bakker som sikkert egentlig er små blir jeg veldig andpusten i. Føler jeg svetter mye fortere og mer nå når jeg er gravid enn da jeg var på treningssenter før jeg ble gravid :-/ Er 33 uker på vei i dag.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...